SDH Jihlávka

Rok 2009

Kaliště 16.5.09

Muži A : Po dvou nepovedených útocích jsme se umístili na  krásném 8.místě  ( nikdo nemusí vědět,že jenom z osmy družstev)

Muži starší: Tak ti nám předvedli,jak se to má dělat a získali první místo

Jihlávka 23.5.09

Muži A:Na domácí půdě neobhájili první místo a skončili na druhém místě.

Muži starší:Útok se jim nepovedl a byli bez času.

Na počest výročí motorové stříkačky cvičili i staří páni,kteří se ve své kategorii umístili na prvním místě.

Panské Dubenky 30.5.09

Muži A:V Dubenkách nám nepřálo počasí,celý den pršelo,vypadalo to, že se soutěž odloží,tak už jsme s tím nepočítali. Na konec se rozhodlo, že se poběží útok bez překážek,který se nám nepovedl,protože jsme ztratili koš(žejo Pepíčku :D ) a skončili jsme na osmém místě.Ale překvapivě jsme nebyli poslední.

Muži starší: Umístili se na prvním místě.

Horní Němčice 6.6.09

Muži A:V Němčicích se běželi dva útoky v klasickém stylu na sání. V prvním kole jsme měli čas 32,76 a umístili se na pátém místě. V druhém kole byl čas 34,77 a skončili jsme čtvrtí a získali věcné ceny.A jako jediní jsme dostali pohár za nejsimpatičtější družstvo dne.(slyšeli jsme i názory, že se spletli)

Horní Olešná 20.6.09

Muži A:V Olešný se běžel jeden požární útok a jedna překážková štafeta kde se sčítali časy.Umístili jsme se tam na pátém místě.